Infolinia
Call Center
32 728 30 26

Lataj z Krakowa
do Kos od 299 zł

1 osoba

Leć do Kos (KGS) z pozostałych lotnisk w Polsce już od 299,00 PLN

 

Tanie linie lotnicze Ryanair proponują bezpośrednie, promocyjne loty z Krakowa do Kos, na greckie, międzynarodowe lotnisko, oddalone od centrum miasta Kos około 26km, położone niedaleko wioski Antimachia, obsługujące rocznie ponad 1mln pasażerów. Z krakowskich Balic wylecimy w każdą niedzielę o godz 08:05, przylot na grecką wyspę Kos o godz 11:45. W sezonie letnim 2019 połączenia są zawieszone. Kup tani bilet lotniczy na lot do Grecji na lotnisko Kos-Hipokrates online lub zadzwoń pod numery infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty Kraków(KRK) - KOS (KOS)

Wylot
Czas podróży: 23h 25m / 2 przesiadki
2020-04-06 13:40 Kraków (KRK)
2020-04-07 14:05 Kos (KGS)
1
EW 2735
2020-04-06 13:40 Kraków (KRK)
2020-04-06 15:20 Stuttgart (STR)
EW
2
OE 1621
2020-04-06 21:20 Stuttgart (STR)
2020-04-06 22:35 Wiedeń (VIE)
OE
3
OE 604
2020-04-07 10:30 Wiedeń (VIE)
2020-04-07 14:05 Kos (KGS)
OE
Przylot
Czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka
2020-04-09 12:25 Kos (KGS)
2020-04-09 19:15 Kraków (KRK)
1
A3 7223
2020-04-09 12:25 Kos (KGS)
2020-04-09 13:15 Ateny (ATH)
A3
2
A3 868
2020-04-09 16:55 Ateny (ATH)
2020-04-09 18:15 Kraków (KRK)
A3
Lot Kraków - Kos 1
Cena: 681 PLN
Wylot
Czas podróży: 23h 25m / 2 przesiadki
2020-04-06 13:40 Kraków (KRK)
2020-04-07 14:05 Kos (KGS)
1
EW 2735
2020-04-06 13:40 Kraków (KRK)
2020-04-06 15:20 Stuttgart (STR)
EW
2
OE 1621
2020-04-06 21:20 Stuttgart (STR)
2020-04-06 22:35 Wiedeń (VIE)
OE
3
OE 604
2020-04-07 10:30 Wiedeń (VIE)
2020-04-07 14:05 Kos (KGS)
OE
Przylot
Czas podróży: 12h 40m / 1 przesiadka
2020-04-08 09:30 Kos (KGS)
2020-04-08 22:10 Kraków (KRK)
1
GQ 221
2020-04-08 09:30 Kos (KGS)
2020-04-08 10:30 Ateny (ATH)
GQ
2
FR 2610
2020-04-08 19:45 Ateny (ATH)
2020-04-08 21:10 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Kos 2
Cena: 682 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka
2020-04-04 14:00 Kraków (KRK)
2020-04-04 20:25 Kos (KGS)
1
FR 2611
2020-04-04 14:00 Kraków (KRK)
2020-04-04 17:20 Ateny (ATH)
FR
2
GQ 222
2020-04-04 19:30 Ateny (ATH)
2020-04-04 20:25 Kos (KGS)
GQ
Przylot
Czas podróży: 21h 55m / 1 przesiadka
2020-04-11 13:20 Kos (KGS)
2020-04-12 11:15 Kraków (KRK)
1
FR 260
2020-04-11 13:20 Kos (KGS)
2020-04-11 15:30 Berlin (TXL)
FR
2
FR 2697
2020-04-12 09:00 Berlin (TXL)
2020-04-12 10:15 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Kos 3
Cena: 718 PLN
Wylot
Czas podróży: 21h 10m / 2 przesiadki
2020-04-06 15:55 Kraków (KRK)
2020-04-07 14:05 Kos (KGS)
1
LO 3906
2020-04-06 15:55 Kraków (KRK)
2020-04-06 16:45 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 225
2020-04-06 18:20 Warszawa (WAW)
2020-04-06 19:45 Wiedeń (VIE)
LO
3
OE 604
2020-04-07 10:30 Wiedeń (VIE)
2020-04-07 14:05 Kos (KGS)
OE
Przylot
Czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka
2020-04-09 12:25 Kos (KGS)
2020-04-09 19:15 Kraków (KRK)
1
A3 7223
2020-04-09 12:25 Kos (KGS)
2020-04-09 13:15 Ateny (ATH)
A3
2
A3 868
2020-04-09 16:55 Ateny (ATH)
2020-04-09 18:15 Kraków (KRK)
A3
Lot Kraków - Kos 4
Cena: 755 PLN
Wylot
Czas podróży: 21h 10m / 2 przesiadki
2020-04-06 15:55 Kraków (KRK)
2020-04-07 14:05 Kos (KGS)
1
LO 3906
2020-04-06 15:55 Kraków (KRK)
2020-04-06 16:45 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 225
2020-04-06 18:20 Warszawa (WAW)
2020-04-06 19:45 Wiedeń (VIE)
LO
3
OE 604
2020-04-07 10:30 Wiedeń (VIE)
2020-04-07 14:05 Kos (KGS)
OE
Przylot
Czas podróży: 12h 40m / 1 przesiadka
2020-04-08 09:30 Kos (KGS)
2020-04-08 22:10 Kraków (KRK)
1
GQ 221
2020-04-08 09:30 Kos (KGS)
2020-04-08 10:30 Ateny (ATH)
GQ
2
FR 2610
2020-04-08 19:45 Ateny (ATH)
2020-04-08 21:10 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Kos 5
Cena: 757 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka
2020-04-04 14:00 Kraków (KRK)
2020-04-04 20:25 Kos (KGS)
1
FR 2611
2020-04-04 14:00 Kraków (KRK)
2020-04-04 17:20 Ateny (ATH)
FR
2
GQ 222
2020-04-04 19:30 Ateny (ATH)
2020-04-04 20:25 Kos (KGS)
GQ
Przylot
Czas podróży: 15h 40m / 1 przesiadka
2020-04-11 19:35 Kos (KGS)
2020-04-12 11:15 Kraków (KRK)
1
U2 5790
2020-04-11 19:35 Kos (KGS)
2020-04-11 21:55 Berlin (TXL)
U2
2
FR 2697
2020-04-12 09:00 Berlin (TXL)
2020-04-12 10:15 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Kos 6
Cena: 810 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 5m / 1 przesiadka
2020-04-08 16:00 Kraków (KRK)
2020-04-08 22:05 Kos (KGS)
1
FR 2611
2020-04-08 16:00 Kraków (KRK)
2020-04-08 19:20 Ateny (ATH)
FR
2
GQ 222
2020-04-08 21:10 Ateny (ATH)
2020-04-08 22:05 Kos (KGS)
GQ
Przylot
Czas podróży: 21h 55m / 1 przesiadka
2020-04-11 13:20 Kos (KGS)
2020-04-12 11:15 Kraków (KRK)
1
FR 260
2020-04-11 13:20 Kos (KGS)
2020-04-11 15:30 Berlin (TXL)
FR
2
FR 2697
2020-04-12 09:00 Berlin (TXL)
2020-04-12 10:15 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Kos 7
Cena: 806 PLN
Wylot
Czas podróży: 23h 25m / 2 przesiadki
2020-04-06 13:40 Kraków (KRK)
2020-04-07 14:05 Kos (KGS)
1
EW 2735
2020-04-06 13:40 Kraków (KRK)
2020-04-06 15:20 Stuttgart (STR)
EW
2
OE 1621
2020-04-06 21:20 Stuttgart (STR)
2020-04-06 22:35 Wiedeń (VIE)
OE
3
OE 604
2020-04-07 10:30 Wiedeń (VIE)
2020-04-07 14:05 Kos (KGS)
OE
Przylot
Czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka
2020-04-08 12:25 Kos (KGS)
2020-04-08 22:10 Kraków (KRK)
1
OA 223
2020-04-08 12:25 Kos (KGS)
2020-04-08 13:15 Ateny (ATH)
OA
2
FR 2610
2020-04-08 19:45 Ateny (ATH)
2020-04-08 21:10 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Kos 8
Cena: 816 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka
2020-04-04 14:00 Kraków (KRK)
2020-04-04 20:25 Kos (KGS)
1
FR 2611
2020-04-04 14:00 Kraków (KRK)
2020-04-04 17:20 Ateny (ATH)
FR
2
GQ 222
2020-04-04 19:30 Ateny (ATH)
2020-04-04 20:25 Kos (KGS)
GQ
Przylot
Czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka
2020-04-09 12:25 Kos (KGS)
2020-04-09 19:15 Kraków (KRK)
1
A3 7223
2020-04-09 12:25 Kos (KGS)
2020-04-09 13:15 Ateny (ATH)
A3
2
A3 868
2020-04-09 16:55 Ateny (ATH)
2020-04-09 18:15 Kraków (KRK)
A3
Lot Kraków - Kos 9
Cena: 820 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka
2020-04-04 14:00 Kraków (KRK)
2020-04-04 20:25 Kos (KGS)
1
FR 2611
2020-04-04 14:00 Kraków (KRK)
2020-04-04 17:20 Ateny (ATH)
FR
2
GQ 222
2020-04-04 19:30 Ateny (ATH)
2020-04-04 20:25 Kos (KGS)
GQ
Przylot
Czas podróży: 12h 40m / 1 przesiadka
2020-04-08 09:30 Kos (KGS)
2020-04-08 22:10 Kraków (KRK)
1
GQ 221
2020-04-08 09:30 Kos (KGS)
2020-04-08 10:30 Ateny (ATH)
GQ
2
FR 2610
2020-04-08 19:45 Ateny (ATH)
2020-04-08 21:10 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Kos 10
Cena: 821 PLN